نمایشگاه ایران متافو 98


صنعت متالوژی در کشور ما، فارغ از جایگاه آن در توسعه صنعتی کشور با توجه به مزیتهای متعدد، اهمیت خاص دارد. اولین مزیت، منابع قابل توجه معدنی است و دوم، منابع در دسترس انرژی است، در واقع دو موهبتی که خداوند هر دو را به کشور ما داده است. در طی برنامه های اقتصادی بلند مدت کشور، توجه ویژه به توسعه صنایع متالوژی اعم از آهن، فولاد، آلومینیوم، مس و … شده و از مزیت های مهم دیگر در حوزه صنایع فلزات، نیروهای متخصص و متبحر و نیز بازار مصرف داخلی و دسترسی به بازارهای منطقه ای و بین المللی است که به صنعت متالوژی ایران، جذابیت بیشتری می بخشد. با همین انگیزه زنجیره متالوژی از معدن تا محصول نهایی و صنایع وابسته، به عنوان صنعت مهم تأثیرگذار و مادر در نمایشگاه ایران متافو گردهم آمده است. نمایشگاهی که امروزه به یک برند جهانی و یک افتخار ملی تبدیل شده است.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در شرایط دشوار و تحریمهای ظالمانه تحمیلی از جانب کشور آمریکا مواجه است لیکن حضور قابل توجه تولیدکنندگان برجسته ایرانی و خارجی نشانگر جایگاه و اهمیت ویژه این نمایشگاه است.

غرفه ی یگانه اندیش صنعت در نمایشگاه ایران متافو در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در سالن 14 و 15 مورخ 8 الی 11 آذر 98 دایر و میزبان بازدید کنندگان محترم صنعت فولاد و بویژه معاونت محترم وزیر و رئیس هیأت عامل ایمیدرو بود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸